fbpx

Celý proces záchrany dat probíhá v šesti krocích:

Kontaktujte nás

Můžete nás kontaktovat kdykoliv na telefonním čísle +420 775 556 063 nebo navštívit osobně v Brně. Pro urgentní případy jsme dostupní nonstop. Můžete také napsat email – vyplnit objednávkový formulář na našem webu www.ithope.cz

Doprava poškozeného média ZDARMA

Pro záchranu dat je potřeba dopravit poškozené médium do naší špičkově vybavené laboratoře v Brně. Poškozené médium nám můžete doručit následujícími způsoby:

  • Osobně: Zakázku přineste osobně do naší laboratoře v Brně a všechny náležitosti vyřídíte s naší asistentkou.
  • Zašlete sami: Vyplňte předávací protokol (online nebo vytiskněte a přiložte k médiu) a poškozené médium nám sami zašlete na naší adresu (následně nám dodejte trasovací číslo zásilky).
  • Přes zásilkovnu: Vyplňte online objednávkový formulář a zvolte možnost “chci objednat svoz”. Na email vám přijde štítek s kódem, který nalepíte na zásilku a odevzdáte na jakékoliv pobočce zásilkovny.
  • Svoz kurýrem po dohodě: Zdarma pro Vás zajistíme svoz z celé České republiky. Vyplňte online objednávkový formulář a zvolte možnost „Chci objednat svoz.”

Pro expresní zakázky a ve výjimečných případech, jako jsou zakázky pro velké firmy, kde je důležitá diskrétnost a rychlost, nabízíme záchranu dat přímo u zákazníka pomocí naší mobilní laboratoře. Tuto službu často využívají instituce jako pojišťovny, banky, účetní firmy, nemocnice nebo úřady. Pro více informací a domluvu služeb nás kontaktujte 24 hodin denně na čísle +420 775 556 063.

Vstupní diagnostika

Provádíme bezplatně. Po diagnostice vám sdělíme rozsah poškození a možnosti záchrany, předpokládanou dobu zpracování a maximální cenu. Záchrana dat začne po vašem odsouhlasení. Dle režimu trvá zpracování od 48 hodin až do 21 pracovních dnů, nabízíme také expresní režim pokud je to technicky možné.

Záchrana dat

Po vašem souhlasu s cenou a režimem začneme pracovat na záchraně dat. Garantujeme předem dohodnutou cenu, kterou zaplatíte pouze v případě úspěšné záchrany. V případě HW poškození disku se snažíme prioritně zachránit nejdůležitější data.

Kontrola zachráněných dat

Po dokončení záchrany zasíláme report s výpisem obnovených dat. Na přání zákazníka poskytujeme náhledy fotografií nebo vzorové soubory. Při osobním převzetí dat si je můžete před převzetím prohlédnout. Uchováváme kopii dat na našich zabezpečených úložištích po dobu 14 dní, dle domluvy i déle, poté data smažeme.

Předání dat, platba

Zachráněná data vám předáme na vámi dodaném novém disku, nebo novém disku zakoupeném po dohodě přes nás, nebo je nahrajeme na FTP server – pokud je to rozumné množství (cca 50GB). Platbu lze provést hotově při převzetí, bankovním převodem, nebo fakturou pro stálé zákazníky.

Pro více informací navštivte www.ithope.cz nebo nás kontaktujte přímo v Brně na čísle +420 775 556 063.