fbpx

Většina domácností má dnes více než jeden počítač. Aby mohl být každý připojen k internetu, je potřeba propojit všechna zařízení pomocí počítačové sítě. Naše firma propojí Vaše PC sestavy, notebooky, tiskárny a další zařízení tak, abyste mohli využívat výhod práce ve skupině. Díky nastavení domácí počítačové sítě bude moci každý uživatel používat internet, sdílet soubory s ostatními či tisknout ze společné tiskárny.

Pro každého je vhodný jiný způsob připojení. Pokud máte přenosný počítač, je pro Vás vhodnější, když Vám zřídíme bezdrátové připojení (wifi). Pokud máte klasický stolní počítač nebo budete síť výrazněji zatěžovat, bude efektivnější natáhnout k zařízení síťový kabel. Oba typy připojení se samozřejmě dají kombinovat. Je obvyklé mít notebook připojený bezdrátově, zatímco stolní počítač pomocí kabelu.

Nejčastěji provádíme:

  • Nastavení a zprovoznění wifi (bezdrátové připojení)
  • Sdílení v síti
  • Zapojení dalších počítačů a HW zařízení do stávající sítě
  • Vytvoření nové sítě

Přestal Vám fungovat internet? Koupili jste si balíček s internetovým připojením a nedaří se Vám ho zprovoznit? Potřebujete připojit k internetu více domácích počítačů? Kontaktujte nás. Přijedeme a internet Vám zprovozníme.