fbpx

Chtěli byste zachránit data z pevného/externího disku nebo mobilního telefonu, ale nebydlíte nikde poblíž? Nevadí. V následujícím článku bych Vám popíšeme, jak do naší laboratoře poslat disk (HDD/SSD) nebo mobilní telefon. Pak už nemusíte mít obavy, zda dorazí do naší laboratoře dorazí v pořádku.

Disk nebo telefon dobře zabalte, nejlépe do antistatického obalu nebo alobalu a vložte jej do bublinkové folie. Dále krabičku, ve které budete disk/mobil posílat, prosím také vyložte měkkým materiálem, aby se v ní obsah nemohl při přepravě pohybovat.

K takto připravené zásilce také přiložte kartičku s Vaším jménem, emailem a telefonickým kontaktem. 

Pokud je to možné, zašlete nám, prosím, informace o tom, jaká data si přejete zachránit (např. dokumenty, fotky, názvy konkrétních složek aj.). V ideálním případě nám také upřesněte, jak k poruše zařízení došlo (pád na zem, nesprávné odpojení, atd.). Popřípadě uveďte, zda už zařízení bylo v jiné laboratoři na záchranu dat.

Pokud jste již vyplnili poptávkový formulář na záchranu dat a zvolili jste možnost “chci objednat svoz”, dostanete od nás do emailu štítek na bezplatný svoz zásilkovnou. Dále stačí postupovat dle zaslaného emailu.

Zajímá Vás, jak zabalit paměťovou kartu nebo USB flash disk? Článek naleznete zde.

Jak poslat pevný disk (HDD/SSD) nebo mobil?