fbpx

Obecně platí, že za stejnou cenu lze pořídit výkonnější PC než notebook. Pokud si nepořizujete notebook kvůli jeho přenosnosti a variabilitě, je výhodnější pořídit si stolní PC. Sériově vyráběné počítače však nebývají pro většinu uživatelů výhodnou volbou.

Nevýhody sériově vyráběných PC:

  • Každý zákazník používá počítač k jiným účelům a klade na jeho výbavu jiné požadavky. U sériových PC nejsou komponenty uzpůsobeny konkrétnímu zákazníkovi.
  • U hotových sestav platí zákazník za komponent či program, který nevyužije. Často v nich chybí komponenty, které by zákazník uvítal.
  • Do sestavy většinou nelze zasáhnout, aby nedošlo ke ztrátě záruky. Nelze tedy PC modernizovat v době platnosti záruky, což je nevýhodné především pro ty, kteří očekávají od PC maximální výkon (např. hráči počítačových her).
  • Zákazník je přinucen volit mezi cenou a kvalitou PC.

Tyto nevýhody lze efektivně odstranit stavbou PC na míru přesně podle Vašich představ. O sestavení PC se můžete pokusit sami, riskujete však neefektivní výběr počítačových komponentů, poškození HW z důvodu jeho špatného zapojení či dokonce trvalé poškození počítače. Svěřte stavbu Vašeho PC raději do rukou našich techniků, kteří Vám pomohou s výběrem komponentů, jejich sestavou i instalací všech potřebných ovladačů, programů a aplikací.

Výhody PC sestavy navržené na míru našim klientům:

  • Naši klienti těží z toho, že vybíráme z nejaktuálnějších nabídek součástek. Nároční uživatelé tak mají možnost nechat do svých sestav zabudovat horké novinky počítačového trhu a naopak uživatelé, pro které je hlavním kritériem cena, těží z nejnovějších slev distributorů. S naším řešením máte jistotu, že v dané cenové třídě vždy dostanete nejlepší možnou konfiguraci. Pokud některá ze součástek přestane vyhovovat, máte možnost ji jednoduše vyměnit za novější, aniž byste přišli o záruku.
  • PC sestavy jsou navrženy a optimalizovány přímo pro konkrétní využití a pro individuální potřeby našich zákazníků.
  • PC sestavy na míru mají oproti sériově stavěným PC nižší cenu, protože neplatíte za funkce, které nepotřebujete.

Zaujala Vás tato naše služba? Kontaktujte nás. Popište nám, k čemu budete počítač používat a jaká by měla být jeho konečná cena. Sestavíme Vám PC přesně podle Vašich potřeb!