fbpx

Nabízíme dodání a montáž strukturované kabeláže, zahrnující datové rozvaděče obvykle též značená jako 19″ rack. Typické jsou pak rozvaděče pro budovy – stojanový rozvaděč též jako server rack či server cabinet. Pro menší instalace pak slouží rozvaděčová skříň typu nástěnný rozvaděč 19″ označován také jako network cabinet. Pro nejmenší instalované celky lze pak využít rozvaděč 10″. Datový rozvod Lan-tec je pak ukončován v těchto rozvaděčích obsahující části jako jsou pasivní prvky, optická kabeláž, aktivní prvky souhrně označovanou jako datová síť pro další související technologie slaboproudých rozvodů.

Komplexní sortiment strukturované kabeláže pro metalické rozvody a optické rozvody:

  • Sortiment datových rozvaděčů
  • Datové kabeláže
  • Komponenty pro datové rozvody
  • Podpora technického řešení projektů –
    • Školení práce s optickou kabeláží
    • Zpracování cenové nabídky

Sortiment datových rozvaděčů

Nástěnné datové rozvaděče 10″ a 19″

Jednodílné a dvoudílné rozvaděče pro menší instalace datových sítí a rozvodů. Komplexní sortiment příslušenství pro ukončení rozvodů a instalaci dalších technologií. Svoji svařovanou konstrukcí vyhovují širokému použití. Rozvaděče je možné doplnit o celou řadu příslušenství.

wm64_lan_tec_jednodilne

Stojanové datové rozvaděče

Jedná se o skládané rozvaděče kdy je montáž prováděna v místě instalace. Jednotlivé díly jsou samostatně balené a součástí balení je kompletní sada šroubů pro sestavení rozvaděče. Rozvaděč obsahuje český návod k sestavení. Součástí balení je také sada stojných noh a sada pojezdových kol. Rozvaděče je možné doplnit o celou řadu příslušenství.

ad66_lan_tec_stojanove_rozvadece

Datové kabeláže

Metalické

Kabeláže pro kategorii 5e, 6 a 6A. Podle požadavků na instalaci lze vybrat mezi stíněnou a nestíněnou verzí kabeláže. Dle prostředí lze volit kabeláž s ohledem na hořlavost.

dc202_c5e_utp dc402_lan_tec_c5e_ftp dco222_lan_tec_c5e_utp_outdoor dc612_c6_utp_lszh

Optické

Kabeláže optických MM a SM datových rozvodů. Podle použití lze volit z mnoha variant počtu přenosových optických vláken. Prostředí instalace pak může rozhodovat pro volbu kabelů s ochranou proti hlodavců.

mm50_lan_tec_breakout mm50_lan_tec sm9_lan_tec_ohebny sm9_lan_tec

Komponenty pro datové rozvody

Propojovací panely, zásuvky, nářadí a další příslušenství pro ukončení datových rozvodů. Komponenty je možné vybírat v různých specifikacích pro metalické a optické rozvody strukturované kabeláže. Ukončení datového rozvodu jsou instalovány patch panely a datové zásuvky, přes které se připojují zařízení využívající tento datový rozvod.

 pp120_lan_tec_patchpanel_utp5e  pd0601_lan_tec_6x_napajeni

Podpora technického řešení projektů

Nabízíme přípravu a zpracování rozpočtů projektů, včetně školení instalace jednotlivých prvků. Součásti školení je instalační postup prvků jako je optická kabeláž. Nabízíme zapůjčení měřících a pracovní přístrojů s níž se měří strukturovaná kabeláž.

multifiber-pro-optical-power-meter svareci_stroj_optika

MultiFiber™ Pro Optical Power Meter and Fiber