fbpx

Jedinečná příležitost, která nemá obdoby .. zachráníme Vaše data za bezkonkurenční cenu! Po omezenou dobu nabízíme provedení záchrany dat z poškozených datových nosičů se slevou 50%. Více informací naleznete v podmínkách akce.

Záchrana dat za bezkonkurenční cenu - akce Vánoce 2022

Podmínky akce:

VÁNOČNÍ AKCE (dále jen akce) je platná v období od 1.12.2022 do 24.12.2022. Akci lze nárokovat pouze vyplněním poptávkového formuláře na adrese https://www.ithope.cz/kontaktni-formular-zachrana-dat/ a uvedením kódu „VANOCE2022“ do pole „Vaše zpráva“. Akce se vztahuje pouze na záchranu dat z pevného disku (HDD/SSD do kapacity 2TB včetně) nebo externího disku (HDD/SSD do kapacity 2TB včetně) nebo mobilního telefonu (OS Android) nebo USB Flash disku nebo paměťové karty (μSD/SD/CF do kapacity 32GB včetně).

Akci mohou využít pouze fyzické osoby. Jedna fyzická osoba smí využít akci pouze jednou a pouze na jedno zařízení – datový nosič. Na cenu za provedení záchrany dat bude po dokončení prací uplatněna jednorázová sleva ve výši 50%, další slevy nelze uplatnit. Zpracování záchrany dat bude provedeno dle pořadí přijatých zakázek a nelze využít zpracování v expresním ani v ekonomickém režimu.

Změna podmínek akce vyhrazena.

Záchrana dat za bezkonkurenční cenu – akce Vánoce 2022